سینا راد شنبه 23 فروردین 1399 08:42 ب.ظ نظرات ()
معرفی سریال قورباغه

در این پست قصد معرفی جدید ترین سریال اثر هومن سیدی را داریم. با سایت ما همراه باشید. این سریال که قرار است به زودی در شبکه نمایش خانگی پخش شود پیش بینی میشود که مخاطبان زیادی داشته باشد.

قورباغه به کارگردانی هومن سیدی از سریال های شبکه نمایش خانگی است.قورباغه نخستین سریال هومن سیدی است.او قبلا فیلم های سینمایی موفقی نظیر مغز های کوچک زنگ زده را در کارنامه خود دارد.قسمت هایی از این سریال بنا به داستان آن در خارج از کشور فیلمبرداری شده اند.

از جمله بازیگرانی که در این سریال حضور دارند عبارتند:هومن سیدی نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج و هومن سیدی به عنوان بازیگران این سریال معرفی شده اند.

دنیا براى من جاى کوچیکىِ. بعضى اوقات فکر مى‌کنم دارم خفه مى‌شم. احساس مى‌کنم همه جا بسته است و من نمى‌تونم نفس بکشم.پیش از این خبر ساخت فیلم سینمایی «جنگ جهانی سوم» از این کارگردان اعلام شده بود که پس از سریال قورباغه ساخته خواهد شد.«قورباغه» مجموعه ای است که با پروداکشن بسیار ویژه تولید می شود و مانند سایر کارهای سیدیدنیای جدیدی را پیش چشم مخاطب ترسیم می کندو نقش آفرینی نوید محمد زاده در آن با توجهبه پتانسیل این بازیگر این دنیای جدید را به یادماندنی تر خواهد کرد.

دانلود سریال قورباغه

http://hexdownload.info/53250/frog-series/
زوج هومن سیدی و نوید محمدزاده در سال های اخیر باعث به وجود آمدن آثار پر مخاطبیاز جمله فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» شده است.این دو قصد دارند برای اولین بار در ساخت سریالی در شبکه نمایش خانگی با یکدیگر همکاری کنند.

این سریال در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود و به گفته بسیاری با توجهبه حضور سیدی و محمدزاده باید منتظر مجموعه جذابی باشیم.این مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی هومن سیدی است که چهره های معروف سینما و تلویزیون در این سریال حضور دارند.سریال قورباغه مراحل تولید بسیار ویژه‌ ای خواهد داشت.