سینا راد چهارشنبه 28 خرداد 1399 04:40 ب.ظ نظرات ()
سریال آقازاده یک سریال اجتماعی و سیاسی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تعبیه کنندگی حامد عنقا است که قبلا سریال های پرطرفداری همچون انقلاب زیبا، انفرادی لیلا، پدر، بر سر دو راهی، پیکسل و قلب یخی را در کارنامه ی کاری خویش دارد.

این سریال به موضوعات سیاسی اجتماعی روز می‌پردازد. حامد عنقا در ارتباط با ساخت این سریال جنجالی گفته بود ما سریال آقازاده را فقط برای سرگرمی ملت نمی سازیم الی تنها در سبد تفریحات و اوقات فراغت آنها قرار بگیرد حتی سریالی نمی سازیم که بتوان پس از دیدن آن به راحتی خوابید، بلکه آقازاده را می سازیم تا بسیاری را بی خواب کنیم و مخاطبانمان را به جنبه های مختلف مسائل مختلف اجتماعی به اندیشه بیندازیم. به گفته ی وی این پروژه فقط یک سریال نیست بلکه صدای بلند یک اعتراض است.


درباره سریال آقازاده

آقازاده سریالی درام، عاشقانه و اجتماعی با هنرنمایی امیر آقایی، نیکی کریمی، امین حیایی، کامبیز دیرباز، امین تارخ، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، محمد حسین لطیفی، کاوه خداشناس، مسعود فروتن، سعید داخ و جمشید هاشم پور و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی و تعبیه کنندگی حامد عنقا محصول سنه ۱۳۹۸ مملکت ایران است.

آقازاده درامی عاشقانه است که به موضوعات بحران برانگیز اجتماعی، سیاسی و اقتصادی نیز می پردازد و قصه ای معمایی، پر التهاب و جذاب را داستان می کند.

دسته بندی: درام ، اجتماعی ، عاشقانه
جهت دانلود سریال آقازاده به سایت هکس دانلود مراجعه کنید.